про нас

Будівельний кооператив розпочав свою діяльність на початку 2018 р. спеціалістами та однодумцями, які мають колосальний досвід в сфері будівництва.

Житловий комплекс «Вишневий» скаладається з таунхаусів, проект яких розроблений заслуженим архітектором України — Чеберяком Юрієм Вікторовичем. Зовнішній вигляд таунхаусів контрасно вирізняється на фоні інших забудов нашого міста та нікого не лишає байдужим.

Місце забудови - це тихий зелений район, який нині стрімко розвивається і знаходиться подалі від метушні міста. Житловий комплекс розташований на закритій території.

Таунхауси від ЖК «Вишневий» - це чудова альтернатива багатокімнатній квартирі. Це прекрасний варіант житла для сімї з дітьми і тих, кому важливий комфорт і якість,а також розуміння того, що ви є власником індивідуального будинку, максимально ізольованого від зовнішнього втручання та з мінімізованим впливом сусідів, будівництво якого потребує величезних сил та фінансування.

Ми пропонуємо таунхауси різної квадратури, де кожен знайде те, що найбільше йому підходить (від 70 м.кв до 114 м.кв) . Майже з кожного будиночку є вихід на власне подвір’я, де ви зможете  організовувати теплі посиденьки з рідними та друзями біля багаття чи барбекю.

Найважливіший фактор, який виділяє нас – це, в першу чергу, якість будівництва таунхаусів та максимальний комфорт проживання.

На території комплексу передбачені дитячі майданчики, паркомісця для гостей комплексу. Поруч розташовані дитячі садочки, школи, супермаркети, зручна транспортна розв’язка.

ЖК “Вишневий” використовує найякісніші матеріали для будівництва таунхаусів. Зведення несучих стін та міжкімнатних перегородок виконується виключно з керамічної (червоної) цегли . Товщина зовнішніх стін — 380 мм., перегородки будуються в пів-цегли (120 мм.) Фундамент — свайний, а це означає, що ніякі усадки, зсуви грунтів чи вібрації не матимуть ніякого впливу. Довжина кожної палі — до 4 м. Висота поверху— 2,8 м., це говорить, що в такому просторі втілити найсміливіші дизайнерські фантазії.

Перший поверх перекривається круглопустотними плитами перекриття. Дах — металочерепиця з паро-гідро ізоляцією, шумо-ізоляцією та утеплювачем. Фасадні стіни утеплюються спеціальними фасадними термопанелями( 100 мм. утеплювача), в які впресована клінкерна плитка. Саме завдяки плитці і створюється такий гарний зовнішній вигляд фасаду у витриманому вишневому, з градієнтом, кольорі.

Встановлюються металеві вхідні двері з замком. Вікна — двокамерний склопакет з енергозберігаючим напиленням silverstar , шестикамерний профіль WDS 7 series, фурнітура — Mako. Вихід на подвіря — широкі металопластикові двері, (1.6 м. ширина проєму), з утепленим порогом, що виключає ризик промерзання взимку.

В таунхаусі внутрішні цегляні стіни оздоблюються чорновою цементно-вапняно-піщаною штукатуркою. До кожного будинку підводиться напруга до 16 кВт, монтується двотарифний лічильник на електроенергію. Підводиться централізоване водопостачання з лічильником обліку спожитої холодної води та централізована каналізація. В кожному будинку передбачено камінна шахта, що є альтернативою електроопаленню.

Кожен будинок можна переплановувати за бажанням власника. Також, в подальшому, забудовник надаватиме додаткові послуги по ремонтним роботам, частково або під ключ та займатиметься розробкою індивідуальних дизайн-проектів.

Всіх бажаючих подивитись, перевірити чи задати питання — чекаємо в гості!
Ваш, ЖК “Вишневий”.