Планування двоповерхового будинку площею 114 м. кв.

Перший та найпопулярніший варіант таунхаусів — 114 м. кв. Перед будинком, як і в усіх інших варіантах таунхаусів ЖК “Вишневий” - парко-місце 36 м.кв. (6*6м.) Парковка може бути на два або для одного авто.

Будинок має два повноцінних поверхи, які можливо переплановувати за бажанням власника. В стандартному варіанті планування перший поверх представляє собою, переважно, зону для прийому гостей. При вході — передпокій (6м.кв.), одразу за ним — гостьовий санвузол (3.79м.кв.). Робоча поверхня кухні з вікном та простір кухні — (8.41м. кв.). По центру, за санвузлом, сходи на другий поверх. Решта простору — велика, простора вітальня площею 32.68м.кв. Цю зону, при необхідності можна розмежувати і збудувати ще одну окрему кімнату з вікном. При бажанні, для доцільнішого використання простору першого поверху санвузол будувати не обовязково. Також, в залежності від того, де буде розташовуватися зона відпочинку можна збудувати класичний камін, у визначеному проектом місці. Також з вітальні є вихід на власне подвіря. Власна земельна ділянка — це одна з найбільших переваг даного типу будинків. Територія може бути різною. Від 60м.кв до 80м. кв., в залежності від номеру будиночка, що сподобався. Такі таунхауси представлені в першій лінії будівництва. Перша лінія — з 1-18 номер, ввелися в експлуатацію липень 2019 року, дозвіл ЧК 141191891597

На другому поверсі розташовані три кімнати та великий санвузол. Від сходів, зліва — спальня 13.43 м.кв. З виходом вікна на парковку та дорогу комплексу. Кімната межує з великим хазяйським санвузлом 7.9 м. кв., де вільно стане будь-яка сантехніка, яка до вподоби власникам. Дах санвузла має конструкцію стелі — нахил даху з мансардним вікном. Справа від сходів кімната 9.8 м. кв., яка може бути як дитячою кімнатою, так і кабінетом. Поруч ще одна спальня 14.11 м.кв. Обидві кімнати з дахом під нахилом та мансардними вікнами. Вікна цих кімнат виходять на сторону власного подвіря.

(Розміри поверху зсередини: Ширина — 6 м., довжина — 9.42 м.)

Планування двоповерхового будинку площею 70 м. кв.

Друга черга будівництва представлена найменшими площами комплексу 70 м.кв. Будинки розташовані в центрі забудови та мають нумерацію від 29-го по 48-й. Ці варіанти без земельної ділянки, але з парко-місцем 36 м.кв. (6*6м.) На першому поверсі, при вході — передпокій (4.79 м.кв.), одразу за ним — гостьовий санвузол 2.61 м.кв. В кутку за санвузлом по проекту заплановано сходи на другий поверх. Кухня-вітальня має розмір 29.72 м.кв. Якщо власник такого будинку має бажання додати ще одну кімнату — це можливо за рахунок зменшення вітальні. Забудовник враховує всі побажання клієнтів!

На другому поверсі, від сходів і прямо — хазяйський санвузол площею 4.23 м. кв. (Розмір санвузла може бути як збільшений, так і зменшений.) З коридопу напрво — кімната 13.05 м.кв. з мансардним вікном і наліво — кімната 13.87 м. кв. зі звичайним вікном. Розмір кімнат можливо корегувати. Питання перепланування обговорюються індивідуально. Перевагою такого типу будинку є те, що по периметру з трьох сторін будинок межує з іншими типовими будинками, а це забезпечує краще теплозбереження.

Введення в експлуатацію другої лінії будівництва — IV квартал 2019 року

(Розміри поверху зсередини: Ширина — 6,72 м., довжина — 6,02 м.)

Планування двоповерхового будинку площею 80 м. кв.

В другій черзі є ще один тип будинків, площею 80 м. кв. Їх по проекту всього 4. Номери згідно генплану 27, 28 та 49, 50. Ці будинки є кутовими, мають суміжні з сусідніми будинками всього дві стіни, а дві стіни — фасадні, з віконними проємами. Одна фасадна стіна цих будинків виходить на проїжджу частину, друга фасадна стіна — на сторону дитячого майданчика, до якого примикає будинок. Це є перевагою такого типу будинку, так як простір більш освітлений і цей варіант ідеальний для сімї в якої є маленькі дітки, так як завжди можна слідкувати за ними на майданчику.

На першому поверсі, з входу — передпокій(4.79 м.кв.), за ним гостьовий санвузол (2.61 м.кв.) з вікном. В куточку передбачено сходи на другий поверх будинку. Кухня-вітальня має простір 33.62 м. кв. При необхідності мати додаткову кімнату на першому поверсі — можна зменшити вітальню та запланувати необхідну кімнату.

На другому поверсі, від сходів і прямо — хазяйський санвузол площею 4.65 м. кв. (Розмір санвузла може бути як збільшений, так і зменшений.) З коридору направо — кімната 14,33 м.кв. з мансардним вікном і наліво — кімната 15.16 м. кв. зі звичайними двома вікнами. Також передбачена стандартно маленька гардеробна кімната (2.17 м.кв.), для того щоб не було потреби забирати простір шафами. Розміри всіх приміщень можна змінювати за бажанням власника, але тільки зі збереженням цілісності несучих стін конструкції.

Введення в експлуатацію другої лінії будівництва — IV квартал 2019р.

(Розміри поверху зсередини: Ширина — 7.37 м., довжина — 6,02 м.)

Планування двоповерхового будинку площею 90 м. кв.

Будинок знаходиться вздовж дубової рощі. При вході в будинок — передпокій (4 м.кв.), одразу за ним праворуч — гостьовий санвузол (4 м.кв.). Робоча поверхня кухні знаходиться по центру будинку — (9.6 м. кв.). Навпроти кухні, сходи на другий поверх. Решта простору — велика, простора вітальня площею 22,9 м.кв. При бажанні, для доцільнішого використання простору першого поверху санвузол будувати не обов’язково. Також, в залежності від того, де буде розташовуватися зона відпочинку можна збудувати класичний камін, у визначеному проектом місці. Також з вітальні є вихід на власне подвір’я. Власна земельна ділянка — це одна з найбільших переваг даного типу будинків. На другому поверсі розташовані дві кімнати та великий санвузол. Від сходів, зліва — спальня 16,5 м.кв. з виходом подвійного вікна на сторону парковки перед будинком. Праворуч подалі від сходів кімната 13,4 м. кв., яка може бути як дитячою кімнатою, так і кабінетом. Вікно цієї кімнати виходить на сторону земельної ділянки. Також на другому поверсі знаходиться хазяйський санвузол 5,70 м.кв., де вільно стане будь-яка сантехніка, яка до вподоби власникам. Територія земельної ділянки — 30 м.кв. Такі таунхауси вводяться в експлуатацію до кінця II кварталу 2020р. Нумерація будинків III лінії будівництва, згідно генплану — 19-26, 68-72 номер. (Розміри поверху зсередини: Ширина — 4,54 м., довжина — 9,63 м.)

Планування двоповерхового будинку площею 85 м. кв.

Будинок має два повноцінних поверхи, які можливо переплановувати за бажанням власника. При вході — передпокій (4,37 м.кв.), одразу за ним — гостьовий санвузол (2,84м.кв.). Робоча поверхня кухні з вікном та простір кухні — (8.31 м. кв.). В кутку, навпроти кухні, сходи на другий поверх. Решта простору — велика, простора вітальня площею 18,59 м.кв. При бажанні, для доцільнішого використання простору першого поверху санвузол будувати не обовязково. Також, в залежності від того, де буде розташовуватися зона відпочинку можна збудувати класичний камін, у визначеному проектом місці. Також з вітальні є вихід на власне подвіря. Власна земельна ділянка — це одна з найбільших переваг даного типу будинків.

На другому поверсі розташовані дві кімнати та великий санвузол. Від сходів, зліва — спальня 13,92 м.кв. З виходом мансардного вікна на сторону земельної ділянки. Прямо від сходів кімната 14,11 м. кв., яка може бути як дитячою кімнатою, так і кабінетом. Вікно цієї кімнати виходять на сторону парковки перед будинком. Кімната межує з великим хазяйським санвузлом 6,30 м. кв., де вільно стане будь-яка сантехніка, яка до вподоби власникам. Дах санвузла має конструкцію стелі — нахил даху з мансардним вікном.

Територія земельної ділянки — 36 м.кв., однакова для кожного з цієї черги. Такі таунхауси вводяться в експлуатацію до кінця II кварталу 2020р. Нумерація будинків IV лінії будівництва, згідно генплану — 51-67 номер.

(Розміри поверху зсередини: Ширина — 5,6 м., довжина — 7,9 м.)

візуалізації